SHOWBIZ

Asim Gashi publikon albumin e ri ‘Unplugged 4’

Këngëtari i njohur kosovar, Asim Gashi, ka publikuar albumin “Unplugged 4”.

Pas një pune të gjatë dhe të palodhshme, ai publikoi 12 këngë të cilat premtojnë shumë.

Ai iu uroj fansave dëgjim të këndshëm duke shpresuar që do t’iu pëlqej albumi.

Poashtu shfrytëzoi momentin t’i falënderoi të gjithë ata që i kanë qëndruar besnik interpretimeve të tij.

https://www.facebook.com/share/v/C7YcXSyE9AS7KDJA/?mibextid=oFDknk

Related posts

Kanceri i qafës së mitrës/ Po shtohen rastet, 130 diagnostikohen çdo vit

admin

Sateliti i NASA-s pritet të përplaset sot në Tokë

admin

Bashkëshortja e Elvis Pupës tregon arsyen pse flenë në dhoma të ndara

admin