AKTUALE

Refik Xhemaili pranon detyrën e drejtorit të Agjencionit për Investime të Huaja dhe Promovim të Eksportit të Republikës së Maqedonisë së Veriut

Të dashur,

Nga sot, me kënaqësi pranoj detyrën si drejtor i Agjencionit për Investime të Huaja dhe Promovim të Eksportit të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Dua të shpreh falënderimin tim ndaj liderit të Lëvizjes BESA, z. Bilall Kasami, për besimin e treguar tek unë për këtë pozitë të rëndësishme. Jam i vendosur të punoj me përkushtim dhe të kontribuoj në avancimin e qëllimeve dhe vizionit të agjencionit.

Faleminderit për mundësinë e dhënë dhe për besimin tuaj.

Related posts

U arrestua disa ditë më parë, ish-zyrtares Alda Klosi i sekuestrohen një apartament dhe 1 garazh

admin

Zgjedhjet lokale në Tuz:Deri në ora 15 dalja 45.8 përqind

admin

Vjosa Park Kombëtar/Rama: Zhvillimi nuk kërkohet tek shfrytëzimi pa kriter i natyrës

admin