BOTA

Mark Gjonaj: Le të festojmë kuq e zi

Party Watch EURO 2024!🎉
Nesër, e hënë, 24 qershor në orën 14:00

*DY LOJRA:* 
Të dyja të shfaqura në të njëjtën kohë!
Shqipëria vs Spanjë 🇦🇱⚽️🇪🇸
Itali vs Kroaci 🇮🇹⚽️🇭🇷

📍Corner of Crescent Ave & Adams Place, Bronx, NY 10458 (pranë rrugës Arthur Avenue dhe Gjergj Kastrioti Skenderbeu Way).

LE TË FESTOJMË KUQ E ZI!
❤️🖤
RROFTË SHQIPËRIA🇦🇱🦅

Ju lutemi postoni dhe shpërndajeni në të gjitha platformat e mediave sociale.

Me respekt,
Mark Gjonaj

Related posts

Guterres: Sudani është në prag të një lufte të hapur civile

admin

Suedi, autoritetet rrisin nivelin e kërcënimit nga sulmet e mundshme terroriste

admin

Orë tmerri në Libi! Stuhia merr përpara çdo gjë, numri i viktimave mund të arrijë 10 mijë

admin