SHOWBIZ

Bes Kallaku në lidhje të re dashurie?

Teksa kënga e tij e fundit me Eli Malajn është kryetema e rrjeteve sociale, emri i Bes Kallakut ka nisur të lakohet edhe për tjetër gjë.

Ndjekësit në TikTok janë të bindur se ai ka nisur një lidhje të re të dashurisë.

Kjo marrë shkas nga postimet me Çiljeta Kormuzin e cila njihet për pjesëmarrjen e saj në formatin “Përputhen” kohë më parë.

Dyshja janë parë të afërt në Belgjikë dhe për më tepër, edhe duke frekuentuar të njëjtat vende.

Kaq ka mjaftuar që të ngritën pikëpyetje nëse Besi ka nisur një lidhje të re apo jo, detaj ky i cili është herët të konfirmohet.

Nga burime pranë aktorit, thuhet se Çiljeta nuk është e dashura e Besit por këtë më së miri do na e tregojë koha./prive

Related posts

U tha se po përpiqet të ndajë Ronaldon dhe Georginan, përgjigjet nëna e futbollistit

admin

Musk e pranon: X mund të dështojë

admin

Era Istrefi dhe Amir Rrahmani në lidhje dashurie?

admin