SHOWBIZ

Dua Lipa me një stil të veçantë dhe e buzëqeshur, mbërrin në Paris për të promovuar albumin e saj “Radical Optimism”

Dua Lipa ka shfaqur një figurë të qeshur, teksa mbërriti në studion e radios NRJ në Paris të dielën në mëngjes.

Ylli i popit, 28 vjeçe, dukej e mrekullueshme në numrin e rastësishëm, i cili përmbante një bluzë grafike të zezë dhe një palë xhinse blu.

Ajo shtoi një xhaketë lëkure të zezë mbi ansambël dhe vendosi një palë taka të zeza.

Duke i stiluar flokët e saj të kuq në një model flokësh gjysmë lart, gjysmë poshtë, krijuesja e hitit “Dance The Night” ka aksesuar më tej me një palë vathë të argjendtë.

Albumi i saj i tretë në studio “Radical Optimism” u publikua më 3 maj dhe është publikimi i saj i parë i albumit të plotë në katër vjet që nga “Future Nostalgia” i cili u publikua në 2020.

Related posts

“Kryqëzimi” pas komentit për fëmijët jetimë, Dea e përlotur: Ndjej përgjegjësi për fjalët…

admin

WhatsAppi mohon se planifikon shfaqjen e reklamave brenda bisedave

admin

Nëna e Leonardo da Vinci-t ishte skllave e bardhë, e trafikuar nga Kaukazi në Itali, thotë studimi (fotot)

admin