SHOWBIZ

Dy javë përpara finales, Roza Lati eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales.

Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që e vendosi në këtë televotim pas Kutisë së Pandorës.

Përpara daljes nga shtëpia, Roza nuk i mbajti dot lotët, duke përshëndetur të gjithë banorët e tjerë.

Në studio ajo hapi biletën e “Lori Caffe”, e cila ishte vetëm vajtje.

Related posts

Ylli i Hollivudit, Leonardo DiCaprio dëshmon në gjykatë në Uashington

admin

Nënë për herë të dytë, zbulohet emri i foshnjës së Rihannës

admin

Fotot/ 30-vjeçarja martohet me veten, ceremonia e pazakontë që i kushtoi mijëra dollarë

admin